Допоможи онкохворій дитині

Українська Православна Церква за благословенням Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за сприяння єпископа Бородянського Варсонофія (Столяра), другий рік поспіль проводить одноденну благодійну акцію «Cтрітенська свічка». Акція проходитиме 15 лютого 2018 р., у свято Стрітення Господнього та Всесвітній день онкохворої дитини, у храмах Центрального вікаріатства м. Києва та інших храмах Української Православної Церкви.
Метою акції є добровільний збір коштів на лікування онкохворих дітей.
Яким чином буде реалізовуватися акція? Кожна людина, яка прийде до храму УПЦ 15 лютого, на свято Стрітення Господнього, і придбає свічку, зможе її поставити у храмі за здоров’я не тільки своїх рідних і близьких, але й за здоров’я онкохворих дітей. Кошти від їх реалізації будуть спрямовані на лікування дітей, хворих на онкологію, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні Київської обласної клінічної лікарні та онкологічному відділені Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ”.
Про проведення акції буде оголошено священнослужителями тих храмів, які погодяться прийняти в ній участь, під час недільного богослужіння 11 лютого та в сам день свята Стрітення Господнього 15 лютого. Також у цих храмах будуть розміщені кольорові афіші про проведення акції. Додатково список храмів буде розміщено у соціальних мережах та ЗМІ.
У продовження акції «Допоможи онкохворій дитині» 18 лютого 2018 р.

у Актовій залі Культурно-просвітницького центру «Київський Єрусалим» при Феодорівському храмі о 14.00 відбудеться відкриття виставки-аукціону художніх робіт онкохворих дітей, котрі проходять курс лікування в онкогематологічному відділенні Київської обласної клінічної лікарні, а також благодійний концерт. Адреса Культурно-просвітницького центру – м. Київ, вул. Овруцька, 7.
За додатковою інформацією звертатися до протоієрея Петра Семащука:

097–067–46–86,

099-113-44-06

email: simon-petros@ukr.net

 

Завантажити прес-реліз »»