БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «Стрітенська свічка»

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «Стрітенська свічка»

Вже вкотре з ініціативи протоієрея Петра, настоятеля храму Феодора Освяченого, відбулася благодійна акція “Стрітенська свічка”. Мета акції:  збір коштів для дитячого онковідділення обласної лікарні  та залучення якомога більше зацікавлених та співчуваючих, щоб привернути увагу до цієї проблеми. 

В день свята Стрітення Господня в храмах столиці засвітились стрітенські свічки за здоров’я онкохворих діток.

Волонтерам, які опікуються цими дітьми,  будуть передані гроші, зібрані на цій акції. Допомога адресна.

Завершилася Акція великим концертом. Серед учасників концерту  професійні колективи, заслужені артисти України та парафіяльні хори київських храмів. Виступи були динамічними, запальними, талановитими і навіть часом несподіваними. Співав весь зал!
В фойє театру «Срібний острів», де відбувся концерт, волонтери організували художню виставку творчих робіт онкохворих діточок.

Виставка-аукціон дитячих робіт продовжилась в актовому залі Феодорівського храму (Овруцька, 7), де можна придбати одну або кілька картин, наповнених світлом, яскравими фарбами і ЖИТТЯМ!

Кошти будуть передані безпосередньо діткам-художникам та їх батькам.

Приєднуйтесь!

Кожен по цеглинці і побудуємо Дім! Дім Надії!

Враження.

Євгеній Рибаков  – волонтер  відділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні!

Вихідні були днями відкриттів та сюрпризів! Але усе по порядку.

15-го лютого Всесвітній день онкохворої дитини, також в цей день є свято Стрітення Господнє!
Більше трьох років тому у  О.Петра Семащука з’явилась ідея – об’єднати ці два свята в благодійну акцію “Стрітенська свічка”.
Сьгодні, вже третій рік поспіль, пройшла ця чудова благодійна акція!

Вчора, відкрив для себе театр “Срібний острів”, та особисто познайомився з його директором Юрієм Раевским. Таких позитивних та світлих людей рідко зустрічаєш.  Поки розвішували дитячі малюнки, підглянув репетицію театру, вважаю що я став фаном цього театру і по можливості буду ходити на всі вистави.

Сьогодні, отримав велике задоволення від концерту, відчувалось, що всі колективи вкладали душу в свої виступи. Деякі колективи, я вже бачив раніше, але сьогодні відкрив ансамбль “Веселі музики”. Соромно зізнатись, цьому ансамблю в наступному році буде 40 років, але сьогоднія я їх почув вперше. Вже підписався на їх ютуб канал.

Ще вперше побачив дебют молодого ТРІО. Настільки молодого, що вони встигли провести лише дві репетиції перед концертом. В них ще нема назви, тому назву їх “Співаючі Протиієреї” 🙂 “Наймолодшому” з них тільки 82 роки 🙂 Вони наскільки заряджені, що готові виступати хоч на корпоративах, хоч в переходах, щоб внести свій внесок в лікування наших дітей!

Був здивований від повної зали театру. Відчував підтримку, позитивну енергетику та тепло в залі! Сидів поряд з найкращим другом, Катериною Сапожковою – художницею, яка займається арттерапією з хворими дітьми.  

Мене переповнювала Радість, від того, що є люди, яким не байдужі чужі діти, тому що для них всі діти СВОЇ! 

Цей концерт для мене це відпочинок та благоговіння, так як  останнім часом, якось всього дуже багато: робота, багато зустрічей, планів, звітів, тренування, сім’я, курси. А сьогодні просто сидів, просто насолоджувався музикою, просто відпочивав. Сором, за те що, зробив дуже малий внесок в цю акцію. Гордість, за те що в нашій державі є лікарі, які лікують, є люди які допомагають!

Всі зібрані кошти від сьогоднішнього концерту будуть передані у відділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні!