Коляда в Київському Єрусалимі
«Добрий вечір, пане, пане господарю…» цю колядку знають всі, ну, майже всі, а ось як колядують лемки і бойки і які щедрівки співають русини чули , мабуть, не всі. Таку нагоду мали присутні на співочому фестивалі «Коляда в Київському Єрусалимі», який з успіхом пройшой 21 січня в затишній й гостинній залі КІМО. Це вже другий рік поспіль збираються разом професійні та самодіяльні хорові колективи, серед яких і зовсім малі діти і люди поважного віку, всіх їх об’єднує любов до пісні, яка ставить Творця.

[otw_shortcode_button href=”http://feodor.kiev.ua/kolyada/” size=”medium” icon_type=”general foundicon-page” icon_position=”right” shape=”radius” color_class=”otw-blue”]Чиаати більше[/otw_shortcode_button]


Культурно-просвітній центр «Київський Єрусалим» при храмі Феодора Освяченого нещодавно організував цікаву зустріч з дослідником київської старовини Михайлом Кальницьким.  Тема розповіді «Олексій Костянтинович Толстой і Київ», присвячена 200-річчю з дня народження визначного представника  класичної російської літератури – Олексію Костянтиновичу Толстому .

Михайло Борисович з перших слів захопив слухачів  розповіддю про дивовижно талановиту особистість – Олексія Костянтиновича Толстого.  Його життя та творчість, нажаль,  мало відома сучасному читачу  і тим цікавіша і інтригуючи була розповідь нашого шановного гостя.  Балади, оди та вірші поета у виконанні М.Б. Кальницького вразили всіх як неординарністю автора так і артистичністю виконавця.Час промайнув непомітно і розмову продовжили вже за чаєм в теплій і дружній атмосфері. Читали вірші і ділились враженням.

[otw_shortcode_button href=”http://feodor.kiev.ua/tolstoj/” size=”medium” icon_type=”general foundicon-page” icon_position=”right” shape=”radius” color_class=”otw-blue”]Читати більше[/otw_shortcode_button]