![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/8-231x500.jpg)
Скільки б років вам не було, завжди хочеться Дива!
Особливо зараз, в цей тривожний час.
Щоб втішити нас, розвеселити та подарувати радість до Київського Єрусалиму завітав
Санта.
Всіх діточок та їх батьків і бабусь, що відгукнулись на запрошення, очікували приємні сюрпризи та подарунки від Санти з нагоди зимових свят.
Дзвіночки, як спогад про повітряний поцілунок, бурульки-кульки, які перетворювались на дивовижних тваринок, ліхтарик, що мерегтів під ялинкою під час оповіді казкової історії і , звичайно, чарівна скринька бажань.
І в захоплених оченятах дітлахів і в задумливих очах дорослих читалось тільки одне наше спільне найжаданіше бажання – Миру нашій Україні! Перемоги! і переможної Радості!
Святу бути!!!!
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/9.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/5.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/7.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/8-1.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/6.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/3.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/2.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-1.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/8.jpg)
![](http://feodor.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/12/1.jpg)